четвер, 28 травня 2015 р.

Підведення творчих підсумків

22 травня о 15.00 у виставковому залі Фастіської школи народної майстерності відбулося підведення підсумків міської виставки - конкурсу « Тарасовими стежками» та закриття шкільної виставки «Великодня - 2015». 

49 переможців були нагороджені міськими грамотами, які вручила начальник Управління освіти виконавчого комітету Фастівської міської ради Давиденко О.П. Також були вручені грамоти за участь в обласному фестивалі «Весна у «Київській Русі» школі народної майстерності та вчителям: Павленко Н.С., Кучерявій Н.В., Гуртовій О.І., Витвицькому М.М., Місюрі В.О. 

Анатолій Мондзолівський, представник Фастівського куреня Українського Козацтва, нагородив грамотами та цінними подарунками чотирьох учасників виставки: Мацідон Анастасію, Свірську Софію, Мойсу Анну та Гоптарєву Т.М. З вітальним словом до присутніх звернулись Скурська Л.М. - депутат міської ради, Косович Т.Б. - начальник відділу з питань молоді та спорту виконавчого комітету Фастівської міської ради. 

Голова міського об’єднання товариства «Просвіта» Мондзелевський Е.А. приєднався до привітань та вручив грамоти і подарунки кращим учасникам виставки - конкурсу «Тарасовими стежками».

За підсумками шкільної виставки «Великодня - 2015» було вручено директором школи, почесним громадянином міста Фастова, членом Національної спілки художників України, членом Національної спілки краєзнавців України Древецьким А.А. 44 грамоти.

Бажаним гостем на святі був міський голова Нетяжук М.В. Він відмітив плідну працю колективу школи. Нагородив переможницю ініційованого ним міського конкурсу на кращий логотип м. Фастова, який був проведений на базі ФШНМ, Михайлову Ксенію цінним подарунком. Побажав подальших творчих успіхів та висловив надію, шо в недалекому майбутньому буде добудоване нове приміщення школи.

Немає коментарів:

Дописати коментар