четвер, 16 квітня 2015 р.

Фотозвіт про ІІ міський фестиваль великодньої писанки «Писанкова весна»

8 квітня 2015 року на базі Фастівської школи народної майстерності відбувся Другий міський фестиваль великодньої писанки «Писанкова весна», який був започаткований у 2014 році. В рамках фестивалю пройшли мистецький ярмарок, майстер-класи з виготовлення писанок, екскурсії та історичний екскурс «Писанка», вернісаж шкільної виставки «Великодня-2015».
Майстер-класи з писанкарства проводили Пількевич Оксана Миколаївна, методист школи, та Павленко Наталія Станіславівна, вчитель образотворчого мистецтва, майстер писанкарства, а також учениці школи Лепеша Елєонора та Свірська Софія. Писанки та крапанки вчилися робити учні загальноосвітніх шкіл та гості школи.

 

 

Для учнів загальноосвітніх шкіл та технікумів проводила екскурсії та історичний екскурс «Писанка» вчитель історії та теорії народного мистецтва та краєзнавства Білик Тетяна Андріївна.

Завершився фестиваль відкриттям шкільної виставки «Великодня-2015». Урочисто почали свято учні школи Свірська Софія і Павлик Ольга. Вступне слово виголосив директор школи Древецький Анатолій Анатолійович. А також із теплими словами привітання виступили почесні гості Давиденко Олена Павлівна - начальник управління освіти, Безкровна Ірина Володимирівна - начальник відділу культури, Хмельницька Тетяна Вікторівна - завідуюча міського методичного кабінету, Косович Тетяна Богданівна - начальник відділу з питань молоді і спорту.
 

 

Шановні гості завітали на свято не з пустими руками. Так, Безкровна Ірина вручила учениці школи Клочко Руслані Подяку за художню роботу «Різдвяна ніч», яка була подарована від всіх талановитих дітей Київщини Предстоятелю Української Православної Церкви Київського Патріархату Патріарху Київському і всієї України Святійшому Філарету з нагоди дгня народження Його Святості від імені начальника Управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації І.І. Подолянець. А Косович Тетяна Богданівна нагородила дипломами переможців міського конкурсу творчих робіт «Окраса землі української», присвяченого Дню 8 березня: за І місце - Жовнір Олену, вчителя школи, Пономаренко Людмилу, за ІІ місце - Радзієвську Олександру, Семенченко Анастасію.

Великодня виставка буде діяти до кінця навчального року. Запрошуємо на екскурсії учнів загальноосвітніх шкіл, вихованців дитячих садочків та мешканців міста.

Немає коментарів:

Дописати коментар