неділя, 16 березня 2025 р.

Срібна медаль на «INFOMATRIX UKRAINE 2025»



Вітаємо ученицю Фастівської школи народної майстерності Дар’ю Кравченко, яка здобула срібну медаль в категорії «Комп’ютерне мистецтво» в Національному конкурсі комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX UKRAINE 2025» з проєктом «Душа міфів: створення образів українських легенд», керівник: Інна Божко.




Головою журі в цій категорії був Олег Маламуж, Заслужений діяч мистецтв України, продюсер та викладач, анімаційний режисер, зокрема українського 3D-анімаційного фентезійного фільму 2023 року «Мавка. Лісова пісня».

Нових перемог!

понеділок, 10 березня 2025 р.

Виставка-конкурс з образотворчого мистецтва та літературної творчості «Тарасовими стежками»


9 березня з нагоди 211-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка у Фастівській громаді було проведено виставку-конкурс з образотворчого мистецтва та літературної творчості «Тарасовими стежками», започатковану та організовану Фастівською школою народної майстерності.







Під час заходу переможці отримали свої нагороди. Вітаємо всіх учасників та переможців!


 







субота, 1 березня 2025 р.

Відбулося друге заняття Обласної педагогічної студії «Формування культурної компетентності учнів засобами декоративно-прикладного мистецтва (на прикладі ліплення)»



27 лютого 2025 року відбулося друге заняття Обласної педагогічної студії «Формування культурної компетентності учнів засобами декоративно-прикладного мистецтва (на прикладі ліплення)»  під керівництвом Постернак Оксани Вікторівни, вчителя образотворчого мистецтва майстерні гончарства та ліплення Фастівської школи народної майстерності Фастівської міської ради.







На другому занятті гончарної студії учасники довідалися про зооморфні мотиви в українській кераміці, косівську та опішнянську дитячу іграшку: свищик, унікальні варіанти стилістики птахів, свійських тварин, звірів. Крім того, дізналися, що будь-який гончарний виріб – це поєднання стихій: землі, води, повітря й вогню, адже глина береться із землі, поєднується з водою, готові вироби висушуються та обпалюються. Також з’ясували особливості будови та звукоутворення цієї дитячої забавки, способи та прийоми ліплення.