четвер, 3 квітня 2025 р.

Учениці Фастівської школи народної майстерності на конференції «ПОЛІТ-2025»

03 квітня відбулася робота секції «Обдарована студентсько-учнівська молодь: дослідження, інновації, наукові відкриття та пошук» в рамках ХХV Міжнародної науково-практичної конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «ПОЛІТ. Сучасні проблеми науки», яка проходила на базі Навчально-наукового інституту розвитку освіти ДУ «Київський авіаційний інститут».


Учасниками конференції стали учні Фастівської школи народної майстерності: Ярослава Грищенко, Валерія Денисенко, Даря Кравченко.








вівторок, 1 квітня 2025 р.

Переможці обласного етапу Міжнародного конкурсу еколого-валеологічного спрямування «Голос душі»

Вітаємо переможців обласного етапу Міжнародного конкурсу еколого-валеологічного спрямування «Голос душі» в категорії «Екологічна сумка з мотивами природних об’єктів»:

ІІ місце – Єлизавета Герасименко «Квітка буття», керівник Вікторія Місюра;


ІІІ місце – Поліна Крупська «Ранкові квіти», керівник Наталія Кучерява.




неділя, 16 березня 2025 р.

Срібна медаль на «INFOMATRIX UKRAINE 2025»



Вітаємо ученицю Фастівської школи народної майстерності Дар’ю Кравченко, яка здобула срібну медаль в категорії «Комп’ютерне мистецтво» в Національному конкурсі комп’ютерних проєктів «INFOMATRIX UKRAINE 2025» з проєктом «Душа міфів: створення образів українських легенд», керівник: Інна Божко.




Головою журі в цій категорії був Олег Маламуж, Заслужений діяч мистецтв України, продюсер та викладач, анімаційний режисер, зокрема українського 3D-анімаційного фентезійного фільму 2023 року «Мавка. Лісова пісня».

Нових перемог!

понеділок, 10 березня 2025 р.

Виставка-конкурс з образотворчого мистецтва та літературної творчості «Тарасовими стежками»


9 березня з нагоди 211-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка у Фастівській громаді було проведено виставку-конкурс з образотворчого мистецтва та літературної творчості «Тарасовими стежками», започатковану та організовану Фастівською школою народної майстерності.







Під час заходу переможці отримали свої нагороди. Вітаємо всіх учасників та переможців!


 







субота, 1 березня 2025 р.

Відбулося друге заняття Обласної педагогічної студії «Формування культурної компетентності учнів засобами декоративно-прикладного мистецтва (на прикладі ліплення)»



27 лютого 2025 року відбулося друге заняття Обласної педагогічної студії «Формування культурної компетентності учнів засобами декоративно-прикладного мистецтва (на прикладі ліплення)»  під керівництвом Постернак Оксани Вікторівни, вчителя образотворчого мистецтва майстерні гончарства та ліплення Фастівської школи народної майстерності Фастівської міської ради.







На другому занятті гончарної студії учасники довідалися про зооморфні мотиви в українській кераміці, косівську та опішнянську дитячу іграшку: свищик, унікальні варіанти стилістики птахів, свійських тварин, звірів. Крім того, дізналися, що будь-який гончарний виріб – це поєднання стихій: землі, води, повітря й вогню, адже глина береться із землі, поєднується з водою, готові вироби висушуються та обпалюються. Також з’ясували особливості будови та звукоутворення цієї дитячої забавки, способи та прийоми ліплення.

вівторок, 18 лютого 2025 р.

Переможці ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Завершилися інтелектуальні перегони ІІ обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

Всі учасники від Фастівської школи народної майстерності вибороли призові місця:


І місце – Валерія Денисенко – робота «Щит Ахілла: символізм війни і миру в античній філософії» у науковому відділенні Філософії та суспільствознавства в секції «Філософія», науковий керівник Інна Божко.

 

ІІ місце – Ярослава Грищенко – робота «Творчість у руках фанатів: еволюція фанфікшену в цифрову епоху» у науковому відділенні Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства в секції «Літературна творчість», науковий керівник Інна Божко.

 

ІІ місце – Дар’я Кравченко – робота «Створення зображень: людська уява проти нейромережі Playground AI» у науковому відділенні Інформаційних технологій в секції «Системи та технології штучного інтелекту», науковий керівник Інна Божко.

Вітаємо дівчат з перемогою і бажаємо майбутніх звершень на ниві науки і мистецтва!

субота, 15 лютого 2025 р.

Пройшов останній день інтелектуальних змагань ‒ свої дослідження презентували конкурсанти у секції «Системи та технології штучного інтелекту»

15 лютого 2025 року в онлайн-просторі КЗ КОР «Мала академія наук учнівської молоді» пройшов останній день інтелектуальних змагань ‒ свої дослідження презентували конкурсанти у секції «Системи та технології штучного інтелекту» наукового відділення інформаційних технологій.

Конкурсанти досліджували, як задіяні системи ШІ в освітньому процесі, та відстежували застосування комп’ютерного зору для детекції учнів у відеопотоці й використання ШІ у спортивних онлайн-ресурсах для фізичного розвитку NLP. Юні айтівці працювали над створенням вбудованої підсистеми ШІ в ресурсах Інтернету, розробкою стимуляцій для навчання штучного інтелекту та створенням чат-ботів і віртуальних помічників. Дослідження у сфері комп’ютерної графіки ґрунтувалось на порівнянні здатності людської уяви витримувати конкуренцію з нейромережею Playground AI.


Фастівську територіальну громаду представляла учениця Фастівської школи народної майстерності – Даря Кравченко. Вона захищала своє дослідження на тему «Створення зображень: людська уява проти нейромережі Playground AI», в якому розкрила особливості створення зображень за допомогою майданчика Playground AI та порівняла ці можливості з людським підходом, щоб оцінити використання штучного інтелекту у сфері візуального мистецтва.


Пишаємося всіма учасниками та тріумфуємо разом із кожним переможцем!

Джерело: https://kyivobl-man.in.ua